پنجشنبه 7 آگوست 2014

میدونین چند وقته که بادبادک بازی نکردین؟ رو شنهای ساحل پا برهنه ندویدین؟ غروب ساحل و تماشا نکردین؟

میدونین چند وقته کارایی که دلتون می خواد و انجام ندادین؟

امروز رفته بودیم اکو بیچ تو منطقه چانگو.غروب بی نظیری بود.با میشکا کلی دویدیم و بازی کردیم.میشکا هم کلی از سر و کول سگهای دیگه بالا رفت.ماشالا از همه سگها با نمک تره هر جا که میره کلی هوادار داره.

اما حرفم امروز جایی که رفتم و میشکا نیست.به ما که خوش گذشت.البته دلم از یه جایی خیلی پر بود اما خوب خیلی وقت خودم به دست نسیم مهیج زندگی سپردم و اینطور چیزارو دایورت می کنم.

بگذریم.امروزتون چطور بود؟ این و قبول دارم که آدما و فضا خیلی تو خوب و بد بودن روزمون تاثیر دارن.مثلا اگه محیط کارمون و دوست نداشته باشیم خوب مسلما روز خوبی نخواهیم داشت.درسته؟

نه!!! درست نیست. به همون برکت درست نیست. همیشه موقعیت ها و آدمها و همه چیزهایی که تو سطح بالاتری از انرژی قرار دارن تاثیر گذارن و اون پایینی ها تاثیر پذیر. اگه بتونین بالا قرار بگیرین میتونین شما تاثیر گذار باشین.

امروز میریم یه آهنگی گذاشته بود و می گفت این آهنگ میگه که وای چه روز بدیه ، نمی خوام از خواب پا شم و ازین حرفا.میریم می گفت این آهنگ و زمانی گوش می کرده که از محیط کارش بدش میومده و حال رفتن سر کار و نداشته.حالا کی گوش می کرده ؟ صبحها قبل رفتن سر کار!!! خوب دیگه انرژی میمونه ؟ یه آدم خالی از انرژی هرچی انرژی باشه از اطراف می گیره حالا اگه اطراف هم فقط انرژی منفی پخش کنه دیگه هیچی ، فقط انرژی منفی که جذب میشه.

یه موضوع دیگه هم هست که داره خفه م می کنه بذارین بگم واستون.

آقا جان ما آدما اساسا آدمهای خودخواهی هستیم. همه. همه مون. حالا چون از اینکه بگم بدون استثنا همه اینطورین خوشم نمیاد می گم .اکثرا.مخصوصا ما آدمهای معمولی. من مثلا!

خوب تو این جامعه انسانی که آدمها اینطورین آدم باید فقط متکی به خودش باشه. میدونین چیزی که می خوام بگم اصن خودخواهی نیست. کلمه ای به نام توقع. باید یاد بگیریم توقع نداشته باشیم. مستقل و متکی به خود. امتحان کنین مثلا یه لیوان آب برای همکارتون ببرین بدون اینکه بخواین سر صحبت و باهاش باز کنین. بگین که شنیدم آب برای سلامتی خوبه من زیاد می خورم برای تو هم آوردم و همین. این مثال بودها.تو رابطه های نزدیکتون نگاه کنین .دوستیا خانوادگیها. آقا بی دلیل محبت کنین.بی توقع. یا نکنین چون یهو یه نفر محبتتون و می گیره و چیزی در ازاش نمی ده. اصن مگه باید بده ؟!! مستقل بودن فقط به این نیست که خرج خودمون و در بیاریما. مستقل بودن یعنی روح و جسم مستقلی داشته باشیم.اونوقت محبتهامون خیلی دلنشین تره بخدا.محبت هم می بینیم همچین شیرین که می چسبه.

چرتکه بده بستون و بذارین کنار بابا. آقا من معتقدم باید همه چی و تقسیم کرد.هرچی داریم با هر کی که داریم. اما اگه دوست دارین این کارو دارین می کنین توقع نداشته باشین طرفتون هم اینکار و بکنه.از تقسیم کردن خودتونت لذت ببرین نه جوابی که قراره بگیرین.

چند وقت پیش به یه فقیری کمک کردم.دوستم پشتم نشسته بود گفت : مرتیکه یه لبخند نزد تشکر کنه. گفتم آقا جان من این پول و ندادم شادی و لبخند اون و بخرم.این و دادم شادی خودم و خریدم. اونم اگه خنده ش گرونتر از پولی که من بهش دادم خودش میدونه.

چقدر حرف زدم . شب شده اینجا.

راستی امشب پنجشنبه برای شادی روح فرید عزیزم هم یه فاتحه بخونین اگه حالش و داشتین.

شب خوش 

/ 1 نظر / 21 بازدید
ماهی لپ دار

منم یه مدته که از قدرنشناسیه آدمای اطرافم شاکی ام,وقتی میبخشمشون چند روز بعد تلافیه بخششمو درمیارم و....,قلبم کوچیک و چروک شده,امیدوارم که زود خوب بشم,چون واقعا این حسو یه بیماری میدونم,پستتون یکم حالمو بهتر کرد,مررررسی[گل][گل]