30th آپریل 2014

دیشب یعنی 29 آپریل یه فستیوال رقصی بود توی شهری نزدیک اینجا.افل پیشنهادش و داد و قرار شد 2 تایی بریم.دم دمای ظهر بود که مسعود بهم رو واتس آپ پیام داد که احتمالا فردا میرن شهرای دیگرو ببینن.گفتم خوب بیاین اینجا من و افل میریم یه ربع کار بانکی دارم انجام میدم و بر می گردیم.

خلاصه اونها هم اومدن و ناهار و باهم خوردیم و با ماشین دوست مسعود 4 تایی رفتیم فستیوال رقص.

خیلی قشنگ و جالب بود.مخصوصا رقص ها جاوایی که واقعا حرکات موزون هستن.فقط زیادی کندن و آدم خوابش می گیره.یه بخش هم مخصوص رقصهای دیگه بود و بخش رقص باله هم جدا .متاسفانه سالن باله پر بود و نتونستیم بریم تو.اما کلا شب خوبی بود.

جالبه وقتی داشتیم برمی گشتیم کنار خیابون وایسادیم تا آدرس بپرسیم.یکی از کسایی که داشتن ما رو راهنمایی می کردن گفتن اگه می خواین آدرس بپرسین وقتی با ماشینین باید ماشین و خاموش کنین! مسعود می گفت این و قبلا هم یکی دیگه بهم گفته بوده.جالب بود.من تا حالا نشنیده بودم خوب البته من بیشتر با موتور اینجا سفر می کنم تا ماشین.دقیقا مثل این رسمی که اینجا هست اگه چیزی و با دست چپ بدی به کسی بی احترامی حساب میشه!

فردا اینجا تعطیل رسمیه.می خوایم بریم کمپینگ ساحلی به اسم Wediombo

یه نکته دیگه اگه علاقه مندین عکسای مربوط به هر پست و ببینین میتونین به این پیج سر بزنین.عکسا و فیلمهای جالبی در مورد سفرها آپ کردم.

https://www.facebook.com/pages/LifeStyle/445921902220505

/ 2 نظر / 22 بازدید
رزا

آرزویی کن،گوشهای خدا پر از آرزوست،ودست هایش پر از معجزه، آرزویی کن شایدکوچکترین معجزه اش آرزوی توباشد.... لیلة الرغائب،شب آرزو هامبارک ღهرچی آرزوی خوبه مال تو...ღ

*سامی*

جالب بود خاموش کردن ماشین و...... راستی لینکایی که میذارید نمیشه روش کلیک کرد.....