رفیق

دنبال بهانه نباش

دلایل نبودنت را جار نزن

در کوزه که بگذاری سیرابت می کند

رفاقت معرفت می خواهد و کمی عشق

و برای هر نوع رابطه ای اول باید رفیق باشی ، رفیق!
/ 26 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بهار

بسیاااااااااااارزیبا[گل]

شایسته

سلام عزیزم ببخشید انقدر دیر اومدم حالت خوبه یلدا مبارک عجیجم [ماچ]

مـــ♥ ـــریــــ♥ــــم

آری ... با عشقم به قلم حس می دهم... . به نام خدا... شروع می کنم... وای خدای من... از کجا شروع کنم... ! آه... از قلب پر مهرت... آرام آرام...با هر تپش...احساسم را به قلم می سپارم...! حال ...! نگاه مهربانت...! نمی توانم!!! آه خدایا در توانم نیست, به انگشتان بی حسم نیرو ده... با هر احساست قلم را بر روی کاغذ میکشم...! مهربانی زیبایت...! چه زیبا به من امیدمیدهی گلم.........! قلم خود بر روی کاغذ می دَوَد...! احساس گرمت! گرمی اش را حس میکنم... با هر احساس مهربانیت جان دوباره میگیرم و قلم را می دَوانَم...! آغوش بازت...! با حس گرمی آغوشت قلم از دستانم می افتد, آرام برش می دارم و این احساس را با تمام وجود می نگارم...! سالها میگذرد..............................! نقاشی من هنوز ناتمام است , هر شب به کشیدنش می پردازم, بی وقفه می کشم... اما پایانی ندارد ...!!! آری... . زیبایی تو پایان ناپذیر است...!

مـــ♥ ـــریــــ♥ــــم

زنـدگــی انـگــار تـمــام ِ صـبــرش را بـخـشـیـده اسـت بـه مـن !! هـرچــه مـن صـبــوری میکـنـم او بــا بـی صـبـری ِ تـمــام هـول میزنــد...بـــرای ضـربــه بـعــد .... ! کـمـی خـسـتــگـی در کــن ، لـعـنـتـــی ... خـیــالـت راحـت !! خـسـتـگــی ِ مــن بـه ایـن زودی هــا دَر نـمـی شـود ...

مـــ♥ ـــریــــ♥ــــم

این روزها فهمیدن زبان مادری سخت شده است قبلتر ها وقتی می گفتند: دوستت دارم معنی فارسی اش ساده بود اما حالا “دوستت دارم” هزار معنی مختلف می دهد الا دوست داشتن . . .

عروس خوشه اقاقيا

شاعر محبوب من امير آقائي ...شما كه اون امير نيستن ؟ هان ؟[پلک]

عروس خوشه اقاقيا

اشعار از كيه ؟[سوال]

شایسته

سلام عزیزم یلدات مبارک ممنون که سرزدید.تا شب اپم خاستی بیا[گل]

شایسته

امیر جون ممنون که سرزدی[لبخند]

مينا

جملاتتون زيباست اگر نويسنده‌اي غير از خودتون داره بنويسيد ممنون